Biokominek aranżacje

Aranżacje biokominka według rodzaju pomieszczenia

Wiemy jak to jest podczas wykańczania mieszkania brodzić po szyję w przestrzeni internetu w poszukiwaniu ciekawych inspiracji. Być może dzięki tym wyselekcjonowanym przykładom szybciej wpadniesz na idealną dla Ciebie kompozycję z biokominkiem w roli głównej. Zdjęcia dla ułatwienia podzieliliśmy na poszczególne pomieszczenia oraz typy urządzeń.

Biokominek w salonie - przykładowe aranżacje

Biokominek doskonale sprawdzi się w salonie, niezależnie od jego metrażu. Mając do wyboru urządzenia wiszące, stojące, portalowe o klasycznym lub nowoczesnym wyglądzie czy nawet te montowane do sufitu każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej kilkadziesiąt inspiracji na aranżację salonu z biokominkiem.

Biokominek w salonie w bloku

Biokominek w salonie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się naturalnym ogniem w swoim domu, ale nie mogą mieć tradycyjnego kominka z uwagi na brak przewodu kominowego. Kominek na bioetanol zamontowany w centralnym punkcie salonu pozwala on na stworzenie ciepłego i przytulnego klimatu, a jednocześnie jest to rozwiązanie bezpieczne i ekologiczne. Kominki na etanol nie wymagają odprowadzenia spalin dlatego z powodzeniem mogą być zamontowane w mieszkaniu w bloku.

Biokominek w salonie - wolnostojący, wiszący czy w zabudowie?

Nasi Klienci bardzo często pytają jaki biokominek będzie najlepszym wyborem do salonu. Istnieje wiele różnych sposobów jego aranżacji dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi - wszystko zależy od preferencji właściciela i stylu wnętrza.

Jednym z popularniejszych i zarazem najprostszym sposobem jest umieszczenie biokominka na ścianie. Równie łatwo świetny efekt można osiągnąć decydując się na urządzenie wolnostojące. 

Biokominek do zabudowy wymaga najwięcej pracy jednak oferuje on bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Najczęściej montuje się go we wcześniej przygotowanej wnęce zabudowy z płyty gipsowo kartonowej. Rozwiązanie takie najbardziej wyglądem przypomina tradycyjny kominek.

Biokominek w sypialni

Biokominek w łazience

Biokominek na tarasie i w ogrodzie - aranżacje

Biokominek w biurze - aranżacje

Nie możesz się zdecydować? Może potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas pod numer 71 307 07 05, aby uzyskać profesjonalną poradę