Biokominek aranżacje

Biokominek aranżacje

Wiemy jak to jest podczas wykańczania mieszkania brodzić po szyję w przestrzeni internetu w poszukiwaniu ciekawych inspiracji. Być może dzięki tym wyselekcjonowanym przykładom szybciej wpadniesz na idealną dla Ciebie kompozycję z kominkiem w roli głównej. Zdjęcia dla ułatwienia podzieliliśmy na poszczególne pomieszczenia oraz typy urządzeń. Wszystkie propozycje aranżacji biokominka znajdziesz na naszym profilu w serwisie Pinterest.

Biokominek w salonie - aranżacje

Jeszcze kilka lat temu nad biokominkiem zastanawiali się jedynie właściciele mieszkań w bloku ze względu na brak możliwości zainstalowania zwykłego kominka na drewno. Obecnie, dzięki ich zaletom również właściciele domów jednorodzinnych rozważają go jako głównego bohatera w salonie. Biokominek doskonale sprawdzi się w tym pomieszczeniu, niezależnie od jego metrażu. Mając do wyboru biokominki wiszące, stojące, portalowe o klasycznym lub nowoczesnym wyglądzie czy nawet te montowane do sufitu każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej kilkadziesiąt inspiracji na aranżację salonu z biokominkiem.

Biokominek w sypialni - aranżacje

Biokominek w łazience - aranżacje

Biokominek na tarasie i w ogrodzie - aranżacje

Biokominek w biurze - aranżacje

Aranżacje z podziałem na rodzaje biokominków

Biokominek wolnostojący

Najszybszy sposób na klimat i ciepło prawdziwego ognia w każdej przestrzeni. Zamawiasz, rozpakowujesz i korzystasz. Można je przenosić z miejsca na miejsce co czyni je niezwykle elastycznym źródłem ciepła. 

Biokominek wiszący na ścianie

Biokominek wiszący montowany do ściany oznacza banalnie prosty montaż. Wieszamy go jak półkę na książki za pomocą dołączonych do zestawu kołków montażowych. 

Biokominek montowany do sufitu

Najnowszy trend i najbardziej wyrafinowany design. Szczególnie dobrze prezentuje się w wysokich pomieszczeniach. 

Biokominek do zabudowy 

Gotowy wkład do zabudowy to gwarancja bezpieczeństwa. Wystarczy przygotować wcześniej odpowiedni otwór zgodny z rysunkiem technicznym urządzenia. Nie wymaga dodatkowych izolacji ani żadnych dodatkowych instalacji. Osadzasz we wnęce i już.

Biokominek i tv aranżacje

To chyba najczęściej wpisywane w google hasło związane z biokominkiem. Spieszymy zatem z przykładami

Biokominek na stół

Najmniejsze urządzenia nadadzą się jako urozmaicenie każdego stołu na przyjęciu. Wspaniale zastępuje również świece podczas romantycznych kolacji.

Biokominki ogrodowe

Ciesz się latem w blasku prawdziwego ognia. Niepowtarzalny klimat zapewnią urządzenia przenośne odporne na warunki atmosferyczne. Ceramika, stal nierdzewna i szkło to materiały, którym nie straszna jest żaden deszcz czy mroźna zima.

Biokominek dwustronny

Wspaniały sposób na wizualne podzielenie przestrzeni. Ścianka działowa z wbudowanym wkładem dwustronnym to dobry pomysł jako przedzielenie dwóch przestrzeni na przykład salonu i kuchni. 

Palniki na bioetanol do samodzielnej zabudowy

Palniki na etanol są sercem każdego biokominka. Całkowicie samowystarczalne, nie wymagają stosowania zewnętrznych instalacji ani przewodów. Ich korpusy ze stali nierdzewnej sprawiają, że nadają się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli nie znalazłeś gotowego biokominka dla siebie, być może zdecydujesz się na zakup samego palnika i obudowanie go w materiał niepalny według własnej koncepcji. Takie podejście daje nieskończone możliwości aranżacji.

Nie możesz się zdecydować? Może potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas pod numer 71 307 07 05, aby uzyskać profesjonalną poradę