Koszt dostawy w ambusto.pl

Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są darmową dostawą na terenie Polski.

Istnieje możliwość wysyłki towaru za granicę - w celu skalkulowania kosztów wysyłki za granicę skonsultuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem telefonu 71 307 07 05 lub napisz wiadomość na [email protected]

Sposób dostawy

Aby zakupione przez Ciebie towary były maksymalnie bezpieczne w czasie dostawy, korzystamy tylko z usług uznanych firm kurierskich. Współpraca z takimi firmami jak DHL, UPS, FedEX to gwarancja ekspresowej i bezpiecznej dostawy.

Gdy kurier dostarczy Ci przesyłkę sprawdź od razu stan opakowania towaru oraz taśmy i plomby zabezpieczające. Jeżeli żadne z nich nie budzą Twoich zastrzeżeń podpisz list przewozowy. Potem wyjmij sprzęt z opakowania i sprawdź, czy nie ma on żadnych uszkodzeń oraz czy w pudełku znajdują się wszystkie części, które wymieniono w instrukcji obsługi. Jeżeli nic nie budzi Twoich wątpliwości bez obaw przyjmij przesyłkę.

Jeśli stwierdzisz jakichkolwiek uszkodzenia lub braki sporządź na miejscu, w obecności kuriera, protokół szkody. Zapisz w nim wszystkie braki, uszkodzenia oraz datę i godzinę doręczenia Ci przesyłki przez kuriera. Tak sporządzony protokół wraz z całą przesyłką oddaj z powrotem kurierowi. Następnie skontaktuj się z nami wypełniając formularz reklamacyjny (więcej informacji o sposobie składania reklamacji znajdziesz w zakładce Reklamacje), bądź telefonicznie pod numerem:  71 307 07 05. Wspólnie ustalimy, kiedy i w jaki sposób dostarczyć Ci nowy, nieuszkodzony sprzęt.

Odbiór osobisty

Osobisty odbiór towarów to bardzo wygodna forma dostawy. Dodatkowo, przy wyborze tej formy możesz skorzystać z możliwości dokonania zapłaty za zamówienie przy odbiorze. Po złożeniu zamówienia oczekuj od nas informacji o możliwości odbioru, którą otrzymasz e-mailowo bądź telefonicznie (na adres lub numer podany przy składaniu zamówienia).

Adres naszego biura: ul. Grabiszyńska 231 E,F, 53-234 Wrocław

Ogólne informacje dotyczące dostawy towarów zostały zawarte w Regulaminie