o-firmie-ambusto.jpg

O firmie

Już od ponad 10 lat dostarczamy do domów oraz przestrzeni komercyjnych klimat i ciepło prawdziwego ognia. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą bezpieczną i czystą energię zamkniętą w kombinację designu, technologii i ekologii. Współpraca z największymi producentami polskimi i zagranicznymi pozwala nam dostarczać klimat i ciepło do Państwa domu, biura, hotelu lub restauracji.

Oddajemy w Wasze ręce znacznie wydajniejszą i bardziej ekologiczną wersję tradycyjnego kominka. Dzięki zastąpieniu drewna ekologicznym i bezwonnym biopaliwem podczas spalania nie wydziela się dym, sadza czy popiół. Brak ograniczeń w montażu i mobilność naszych produktów sprawia, że każdy może cieszyć się tradycyjnym ogniem.

W Ambusto mamy uczciwe i profesjonalne podejście do biznesu. Bardzo poważnie traktujemy satysfakcję naszych Klientów. Rozwijając nasz biznes sami inspirujemy się do ciągłego rozwoju, poszukujemy niestandardowych rozwiązań, łamiemy schematy.

We współpracy stawiamy na rzetelność, terminowość i życzliwość.

Już od ponad 10 lat dostarczamy do domów oraz przestrzeni komercyjnych klimat i ciepło prawdziwego ognia, zamknięte w nowoczesną formę jaką jest biokominek. 

ambusto-wroclaw.jpg

Dane do przelewów bankowych:

Nazwa odbiorcy: AMBUSTO SP. Z O.O.

Adres odbiorcy: ul. Grabiszyńska 231 E,F, 53-234 Wrocław

Numer konta bankowego: mBank 69 1140 2004 0000 3102 7550 7008

SWIFT: BREXPLPWMBK

Prosimy pamiętać, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia.