Biokominki przenośne portalowe i nowoczesne | Ambusto

Biokominki przenośne portalowe i nowoczesne

Biokominki przenośne to takie, które nie wymagają montażu. Jest to najszybszy i zarazem najłatwiejszy sposób na klimat i ciepło w Twoim domu, biurze, hotelu lub restauracji. Biokominek przenosny to całkowicie niezależne urządzenie i oferuje ten sam piękny płomień, co tradycyjne kominki, ale bez konieczności podłączania do prądu, gazu czy komina. Kupujesz, rozpakowujesz i używasz.

Filtry

Cena

285,00 zł - 22 575,00 zł

Szerokość

20 - 130

Wysokość

0 - 315

Głębokość

15 - 105

Szyba ochronna

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

161 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog

Biokominek przenośny – jaki wybrać?

Mobilne biokominki podzieliliśmy na trzy kategorie: biokominki portalowenowoczesne biokominki wolnostojące oraz biokominki stołowe czyli małe biokominki do swobodnego przenoszenia. Każdy z nich różni się od siebie designem, rodzajem i wielkością palnika oraz przeznaczeniem. Jeśli nie jesteś pewien, który biokominek wolnostojący jest dla Ciebie zadzwoń do nas. Chętnie udzielimy profesjonalnej porady. 

Ceny przenośnych biokominków zaczynają się już od kilkuset złotych. Najbardziej zaawansowane modele renomowanych zachodnich producentów mogą przekraczają kilka tysięcy złotych.

Przenośne biokominki – nieskończone możliwości aranżacji

Tego typu biokominki można swobodnie przemieszczać z jednego pomieszczenia do drugiego co czyni je niezwykle elastycznym i przydatnym urządzeniem grzewczym dla każdego wnętrza. Możesz zabrać go ze sobą na taras lub balkon w okresie letnim i cieszyć się niesamowitym klimatem przy wieczornej lampce wina. Niektóre modele mogą być użytkowane na zewnątrz przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Biokominek przenośny możesz postawić na stole lub podłodze. Pamiętaj jednak, że mamy do czynienia z żywym ogniem dlatego nie należy umieszczać biokominka wolnostojącego w pobliżu łatwopalnych materiałów (m.in firanki, obrusy, zasłony itp). Urządzenia te są wykonane z materiałów takich jak stal, ceramika i szkło co zapewnia masywność i stabilność. Każdy palnik biokominka wyposażony jest we wkład absorbujący dzięki czemu nawet w przypadku przewrócenia urządzenia biopaliwo nie rozleje się. 

Biokominek przenośny - czy daje ciepło?

Uważamy, że w chłodne wieczory każdy powinien mieć okazję obcować z hipnotyzującym płomieniem kominka. W każdym biokominku mamy do czynienia z prawdziwym ogniem, a on zawsze generuje ciepło i klimat. Ilość tego ciepła zależy od wielu czynników, a najważniejszym jest powierzchnia palnika, w który wyposażony jest biokominek przenośny. Średnia moc podstawowego urządzenia to około 3 kw. W praktyce oznacza to, iż jest w stanie przyjemnie podnieść temperaturę w pomieszczeniu o powierzchni około 30m2.