×

Murall 1200 (120x56x16) Infire

IF_MURALL 1200

Model Murall 1200 jest kominkiem wiszącym. Jego uniwersalna forma pozwala na wkomponowanie go w każdy rodzaj wnętrza. Dzięki możliwości zmiany kolorystyki oraz wymiarów kominek Murall 1200 można dostosować do każdej przestrzeni.

3 790,00 zł brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa! Darmowa dostawa!
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Model Murall 1200 jest biokominkiem przeznaczonym do zawieszenia na ścianie (bez konieczności wykonania wnęki - kominek zawieszany jest na dwóch załączonych kołkach montażowych). Nie można go jednak zawieszać na ścianach z płyt wiórowych, meblowych, gipsowych ani na ścianach pokrytych tapetą (chyba, że zainstaluje się dodatkową izolację). Model Murall 1200 wyposażony jest w przyciemnianą szybę hartowaną, która podnosi bezpieczeństwo i sprawia, że ogień prezentuje się wyjątkowo. Kominek jest stalowy, malowany techniką proszkową w standardzie w kolorze białym (półmat).

Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość indywidualnego skonfigurowania zestawu kolorystycznego kominka (PALETA RAL).

Forma biokominka Murall 1200, dostarczane przez niego ciepło oraz magia ognia sprawią, że doskonale urozmaici on każdą przestrzeń. Konstrukcja kominka, dopracowane detale oraz zabudowa ścian bocznych sprawiają, że kominek prezentuje się doskonale z każdej perspektywy. Biokominek można umieścić wewnątrz pomieszczeń.

Częścią integralną kominka jest prosty palnik 800 mm, w całości wykonany ze stali nierdzewnej. Palnik nie posiada regulacji wysokości ognia. Jedną z wielu zalet tego palnika jest jego bezpieczeństwo. Poprzez wykorzystanie wewnątrz paleniska unikalnego, ceramicznego wkładu chłonnego, biopaliwo nie ulegnie ewentualnemu wylaniu ze zbiornika nawet w momencie wywrócenia urządzenia. Wkład chłonny zapewnia również dłuższe i bardziej równomierne spalanie biopaliwa. Do biokominka dołączana jest nakładka maskująca na palnik.

Komplet zawiera:

  • kominek z paleniskiem i nakładką maskującą na palnik
  • szyba ochronna
  • 2 litry płynu grzewczego INfire
  • zapalarka Infire
  • rączkę do regulacji i gaszenia płomienia
  • karta gwarancyjna
  • instrukcja obsługi

Chcesz zmienić wymiary biokominka? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Opis

Szerokość (cm)
120
Wysokość (cm)
56
Głębokość (cm)
16
Waga (kg)
22
Szyba ochronna
tak
Rodzaj paleniska
Palnik prosty 800 mm | Stal nierdzewna INOX
Szerokość paleniska (cm)
80
Pojemność paleniska (litry)
2
Czas spalania biopaliwa (godziny)
2-3
Kolor
biały
Rodzaj wykończenia
półmat
Możliwość zmiany koloru
tak
Możliwość zmiany wymiarów
tak
Producent
InFire
Gwarancja (miesiące)
24
Czas realizacji zamówienia (dni robocze)
2-5