Biokominki Infire - autoryzowany dystrybutor

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem biokominków marki Infire. Jest to wąsko wyspecjalizowany polski producent ekologicznych kominków zasilanych biopaliwem. Własny park maszynowy, pozwala oferować wysokiej jakości kominki dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Inifre posiada w ofercie biokominki do zabudowy, biokominki wiszące oraz biokominki wolnostojące.

Biokominek Infire - technologia produkcji

Biokominki Infire malowane są metodą proszkową przy użyciu najlepszych jakościowo farb o podwyższonej odporności na działanie wysokich temperatur. Paleniska wykonywane są natomiast z bezpiecznej, nierdzewnej stali kwasoodpornej zgodnie z najwyższymi standardami norm jakościowych, co potwierdza przyznany im Certyfikat TÜV. Wybierając produkty marki Infire możesz mieć pewność, że kupujesz najwyższą jakość w ekologicznym wydaniu. 

Biokominki do zabudowy na zamówienie

Za naszym pośrednictwem zrealizujesz nawet najbardziej skomplikowany projekt biokominka. Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi polskimi producentami, w tym z marką Infire, możemy zaoferować indywidualny biokominek do zabudowy o praktycznie dowolnych wymiarach. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Filtry

Cena

990,00 zł - 18 000,00 zł

Szerokość

35 - 155

Wysokość

0 - 315

Głębokość

15 - 90

Szyba ochronna

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

68 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog