Biokominki wiszące z szybą lub bez | Ambusto

Biokominki wiszące

Biokominek wiszący wystarczy powiesić na ścianie lub zamontować w przygotowanej wcześniej wnęce. Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele. Nie musisz posiadać dużo miejsca w swoim mieszkaniu, taki biokominek pozwala cieszyć się z blasku prawdziwego ognia nawet w małej przestrzeni. Wśród ponad stu modeli biokominków wiszących znajdziesz propozycje w różnych stylach, kształtach, kolorach oraz mocach palników. 

Filtry

Cena

285,00 zł - 18 000,00 zł

Szerokość

40 - 185

Wysokość

30 - 315

Głębokość

0 - 90

Szyba ochronna

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

135 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog

Jak zamontować biokominek wiszący?

Biokominki wiszące mogą być zawieszone praktycznie na każdej ścianie. Używamy do tego dołączonych do zestawu kołków montażowych. Procedura montażu biokominka niczym nie różni się od montażu półki czy obrazu. Trzeba pamiętać jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i nie wieszać ich w pobliżu łatwopalnych materiałów (takich jak na przykład firany czy zasłony). Minimalna odległość od materiałów wrażliwych na ciepło lub łatwopalnych to 100 cm. Biokominek wiszący występuje w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli natomiast zależy Ci na indywidualnym designie skontaktuj się z nami - zaprojektujemy i wykonamy dedykowany model na wymiar.

Biokominek wiszący - jaki wybrać?

Wykończenie mieszkania to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Można przebierać spośród tysięcy wzorów i kolorów, a później należy połączyć to wszystko w idealną całość. Aby ułatwić Ci to zadanie przygotowaliśmy przykłady aranżacji każdego z pomieszczeń z biokominkiem wiszącym roli głównej. Być może dzięki tym wyselekcjonowanym przykładom szybciej wpadniesz na idealną dla Ciebie kompozycję. Jeśli zależy Ci na dogrzaniu pomieszczenia wybierz biokominek z większym palnikiem. 

Biokominki wiszące do każdego rodzaju wnętrz

Jeszcze kilka lat temu nad biokominkiem zastanawiali się jedynie właściciele mieszkań w bloku ze względu na brak możliwości zainstalowania zwykłego kominka na drewno. Obecnie, dzięki ich zaletom również właściciele domów jednorodzinnych rozważają go jako głównego bohatera w salonie. Biokominek wiszący doskonale sprawdzi się w tym pomieszczeniu, niezależnie od jego metrażu. 

Biokominek wiszący - zalety:

  • odczuwalne ciepło w chłodniejsze wieczory
  • magiczny klimat w pomieszczeniu
  • prawdziwy i bezpieczny ogień nawet w małych mieszkaniach
  • nowoczesne wzornictwo wzbogaca wystrój wnętrza
  • ekologiczne rozwiązanie
  • banalnie prosty montaż

Oferujemy tylko bezpieczne biokominki wiszące, stworzone przy użyciu wysokiej klasy komponentów. Postaw na wysoką jakość i bezpieczeństwo. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego urządzenia skontaktuj się nami!