Biokominki portalowe i klasyczne | Ambusto

Biokominki portalowe - nowoczesne rozwiązania w klasycznej obudowie

Biokominki portalowe to propozycja dla wszystkich miłośników ekologii w tradycyjnym wydaniu. Wystarczy postawić pod ścianą, zatankować paliwem do biokominka, odpalić i cieszyć się prawdziwym płomieniem bez dymu, popiołu i sadzy. W magazynie posiadamy przede wszystkim kominki w obudowie z płyty MDF z uwagi na ich dużą popularność. Jeśli nie znalazłeś wśród nich biokominka dla siebie po prostu daj znam znać. Wykonamy biokominek portalowy według Twoich wytycznych (w praktycznie każdym wybarwieniu i materiale). Mamy w portfolio obudowy z kamienia, ceramiki, stali corten oraz szkła w setkach wybarwień i kształtów. Opowiedz nam o Twoim projekcie, a my przygotujemy biokominek portalowy idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.

Filtry

Cena

1 710,00 zł - 4 995,00 zł

Szerokość

70 - 125

Wysokość

45 - 120

Głębokość

15 - 45

Szyba ochronna

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

45 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog

Biokominek portalowy w salonie

Klasyczny biokominek w postaci portalowej obudowy świetnie wpasuje się w wystrój Twojego salonu. Szczególnie dobrze komponuje się z wnętrzami w stylu glamour oraz w aranżacjach klasycznych. Szeroka oferta w naszym sklepie zapewnia wiele dostępnych wybarwień i kształtów. Z pewnością z nami znajdziesz biokominek portalowy dla siebie.

Biokominki portalowe - dostępne materiały

Rdzeń biokominka klasycznego zawsze wykonany jest z wysokiej jakości stali, zabezpieczonej termoodporną farbą proszkową. Palnik z grubej stali nierdzewnej to natomiast gwarancja bezpieczeństwa i jakość na długie lata. Obudowa może być wykonana z praktycznie każdego materiału odpornego na działanie wysokiej temperatury, na przykład kamienia naturalnego, stali czy szkła. Rdzeń ze stali pozwala również na stosowanie płyty MDF w obudowie i właśnie takie kominki na biopaliwo są najczęściej wybierane.