Nowoczesne biokominki wolnostojące | Ambusto

Nowoczesne biokominki wolnostojące

W tej kategorii znajdziesz nowoczesne biokominki. Wolnostojące urządzenia nie wymagają zabudowy, dzięki czemu są w stu procentach mobilne. Większość z tych biokominków przy sprzyjających warunkach pogodowych może być użytkowana również na zewnątrz. Twoi goście zapewne docenią takie ekologiczne i wysoce estetyczne źródło ciepła.

Filtry

Cena

285,00 zł - 22 575,00 zł

Szerokość

20 - 130

Wysokość

0 - 315

Głębokość

15 - 105

Szyba ochronna

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

115 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog

W jakich wnętrzach sprawdzi się nowoczesny biokominek wolnostojący?

Z oczywistych względów biokominki wolnostojące najlepiej pasują do wnętrz w stylu skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym lub industrialnym. Przy umiejętnym doborze biokominka wzbogaci on również wystrój eklektyczny. Nasz sklep posiada szeroką ofertę urządzeń o nowoczesnym designie. Jeśli nie jesteś pewien, który biokominek wolnostojący będzie najlepszy dla Ciebie skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model.

Biokominki wolnostojące - na co zwracać uwagę przy wyborze?

Sercem każdego biokominka jest palnik. Stanowi on najważniejszy element dlatego jakość jego wykonania decyduje o bezpieczeństwie. Tanie chińskie produkty posiadają paleniska wykonane z bardzo cienkiej stali i często do tego są niedbale pospawane co w najgorszym wypadku grozi wyciekiem biopaliwa. Czołowi europejscy producenci wdrażają procedury szczegółowej kontroli tego elementu. Oferowane przez nas biokominki wolnostojące w większości posiadają paleniska certyfikowane niemieckim instytutem kontroli jakości TUV.

Na drugim planie plasuje się obudowa. We wszystkich modelach wykonana jest z materiałów niepalnych i odpornych na temperaturę dlatego pod tym względem decydującym elementem w wyborze biokominka będzie po prostu jego design.

Szyba ochronna w biokominku wolnostojącym – czy warto?

Jeśli zamierzasz zabierać swój biokominek na zewnątrz rozważ urządzenie wyposażone w szyby ochronne. Stabilizują one płomień i zabezpieczają przed nagłymi podmuchami wiatru dzięki czemu ogień nie zgaśnie. Hartowane szkło poprawia bezpieczeństwo użytkowania ograniczając dostęp do otwartego ognia – co jest istotne w przypadku zwierząt domowych lub dzieci. Odpowiedź jest zatem prosta – szyba ochronna to trafny wybór i zawsze warto wyposażyć w nią swój nowoczesny biokominek.