Palniki na bioetanol do zabudowy | Ambusto

Palnik na bioetanol do samodzielnej zabudowy

Biopaleniska na bioetanol to możliwość wkomponowania majestatycznego ognia we własną aranżację. Palenisko w podstawowej wersji wystarczy wstawić w przygotowany otwór, przy czym nie może to być otwór w materiałach łatwopalnych ani wrażliwych na temperatury. W tej kategorii znajdziesz standardowe, podłużne paleniska na bioetanol.Jeśli nie znalazłeś palnik odpowiedniego dla siebie skontaktuj się z nami - możemy przygotować go na zamówienie. 

Filtry

Cena

255,00 zł - 6 465,00 zł

Szerokość

10 - 185

Wysokość

0 - 15

Głębokość

0 - 60

Szyba ochronna

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

98 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog

Palniki prostokątne

Wnętrze każdego biopaleniska wypełnione jest wysoce absorbującymi włóknami ceramicznymi, które sprawiają, że żaden wstrząs, ani przewrócenie produktu nie spowoduje rozlania się paliwa.

Należy uwzględnić również, że ciepło oddawane jest nad płomień, stąd nad paleniskiem muszą znajdować się również materiały znoszące wysokie temperatury i odporne na działanie pary wodnej. Jeżeli planowana jest zabudowa nad ogniem to należy zostawić min. 50 cm odstępu nad paleniskiem tak, aby płomień miał miejsce na swobodne palenie się.

Niektóre palniki na bioetanol nadają się do zabudowy w meblu. Wymaga to specjalnej konstrukcji, aby nie przenosiły ciepła płomienia na swoją obudowę. Tego typu paleniska są odpowiednio oznaczone na karcie produktu. Możesz znaleźć je za pomocą naszego filtra produktowego wybierając opcję "tak" przy funkcji "nadaje się do zabudowy w meblu".