Grille ogrodowe - gazowe, węglowe i elektryczne | Ambusto

Grille ogrodowe - posiłek na tarasie w 15 minut

Szukasz grilla do swojego ogrodu? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie grille i akcesoria, które pozwolą Ci przygotować wspaniały posiłek. Grill to wielofunkcyjny sprzęt, dzięki któremu przyrządzisz różnorodne posiłki od różnych rodzajów mięs poprzez dania wegetariańskie lub pizzę, a kończąc na niecodziennych deserach. Zaskocz swoich gości i domowników pysznymi daniami bez zbędnego wysiłku. Soczyste burgery, warzywne szaszłyki, świetnie zgrillowane steki - wszystko to ugotowane do perfekcji na Twoim grillu ogrodowym.

Filtry

Cena

30,00 zł - 5 805,00 zł

Szerokość

60 - 165

Wysokość

105 - 135

Głębokość

45 - 75

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

21 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog

Na co zwrócić uwagę przy zakupie grilla?

Rodzaj paliwa: Pierwszą rzeczą do rozważenia jest rodzaj grilla, którego potrzebujesz. Dwa główne typy to grille na gaz lub węgiel drzewny. Gaz jest łatwy w użyciu, a węgiel drzewny jest trudniejszy do opanowania, ale zapewnia bardziej „dymny” smak. Istnieją również grille kamado, które wykorzystują węgiel drzewny i grille pelletowe, które wykorzystują pelety drzewne.

Rozmiar: Po określeniu rodzaju grilla, który chcesz kupić, zastanów się, ile miejsca masz do wykorzystania i przechowywania, a także dla jakiej liczby osób z reguły grillujesz. Trzypalnikowe grille są idealne dla czteroosobowych rodzin i nadal mogą obsługiwać okazjonalne przyjęcia. 22-calowa średnica jest powszechna w grillach na węgiel drzewny: każdy większy jest idealny do gotowania więcej naraz, a mniejszy jest lepszy do przechowywania. Jeśli nie masz dużo miejsca, rozważ przenośny grill, który jest zazwyczaj znacznie mniejszy, ale również zapewnia pyszny posiłek.

Akcesoria: Chociaż boczne półki i uchwyty na narzędzia mogą wydawać się nieistotne, sprawiają, że ogólnie grillowanie staje się łatwiejsze. Lubimy również półki pod grillem do przechowywania, wysokiej jakości zestaw kół, uchwyty na butle gazowe itp.

Jaki rodzaj grilla jest najlepszy - wybór grilla?

To zależy. Kupując nowy grill ogrodowy, dwoma największymi graczami są gaz i węgiel, ale grille elektryczne, kamado i pellet również stają się co raz bardziej popularne. Wybierając rodzaj grilla, zastanów się, jak często będziesz przygotowywać posiłki na tarasie, ile miejsca masz do przechowywania, jakie smaki preferujesz oraz ile czasu i uwagi chcesz poświęcić na gotowanie.

Grille gazowe są świetne, ponieważ zapewniają doskonałą kontrolę ciepła (możliwość regulacji pokręteł palnika zmniejsza prawdopodobieństwo, że skończysz z przypalonym jedzeniem), a dodatkowo rozapalają się za naciśnięciem przycisku, nagrzewają się szybko i są łatwe do czyszczenia. To idealna opcja dla ludzi, którzy w życiu cenią sobie komfort oraz planują częste grillowanie. Pamiętaj tylko, że będziesz potrzebować butli gazowej.

Grille na węgiel drzewny wymagają do zapalenia brykietu lub węgla drzewnego. Węgiel drzewny wymaga czasu, aby się rozpalić, ale nadaje lepszy, bardziej dymny smak niż gaz. To produkt dla „purystów”.

Grille Kamado wykorzystują węgiel drzewny, ale są wykonane z ceramiki i mają grubsze ścianki niż metalowe grille węglowe. Mogą osiągać bardzo wysokie temperatury, jak w piecu do pizzy, i dobrze zatrzymują ciepło przy niskim i powolnym wędzeniu.

Grille elektryczne są podłączane do prądu i mogą być używane w pomieszczeniach lub w kompleksach mieszkaniowych, które nie pozwalają na grillowanie na węgiel drzewny lub gaz. Tylko nie oczekuj, że steki lub hamburgery z grilla elektrycznego będą smakować jak te z prawdziwego grilla.

Grille na pelet to stale rosnąca kategoria, która wykorzystuje energię elektryczną i pelet z twardego drewna do ogrzewania. Pellety zapewniają pyszny, autentyczny smak drewna liściastego, ale są stosunkowo drogie.

Grille ogrodowe cena, wyprzedaże, opinie

Sklep z grillami Ambusto.pl oferuje jedynie wysokiej jakości grille od czołowych światowych producentów, którzy od lat cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych Klientów, dlatego też każdy grill jest dokładnie sprawdzany zanim trafi do Twojego domu. Cena grilli dostosowana jest do konkretnego rodzaju, jednak jakość produktów pozostaje niezmienna. Na ten moment oferujemy grille EndersLandmannEvolve oraz Yato. Stale pracujemy jednak nad rozszerzeniem naszej oferty o kolejne marki.