Biokominki do zabudowy | Ambusto

Biokominki do zabudowy - narożne, dwustronne, jednostronne

Biokominek do zabudowy to gotowa obudowa ze stali wraz z wbudowanym palnikiem na bioetanol. Są to urządzenia zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić ich montaż we wcześniej przygotowanej wnęce. Nadają się do osadzenia w wielu materiałach, takimi jak płyty G-K ognioodporne, ceramika, kamień, szkło, gres itp. Niektóre z biokominków do zabudowy posiadają wbudowaną dodatkową izolację termiczną, aby umożliwić montaż w materiałach bardziej wrażliwych na temperaturę. Dowiedz się więcej z karty produktu lub zadzwoń do nas – chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego biokominka. Biokominki do zabudowy podzieliśmy na cztery kategorie: jednostronne, wielostronne, lewostronne oraz prawostronne.

Filtry

Cena

285,00 zł - 4 995,00 zł

Szerokość

45 - 185

Wysokość

30 - 90

Głębokość

0 - 45

Szyba ochronna

Kolor

Czas realizacji zamówienia dni robocze

Producent

141 produktów

Siatka
Siatka 2
Lista 1
Lista 2
Katalog

Biokominek do zabudowy - konstrukcja

Konstrukcja biokominka do zabudowy wykonana jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny półmat. Dzięki zastosowaniu specjalnej, wzmocnionej stali kotłowej możliwym było uzyskanie najbardziej minimalistycznej formy przy wykorzystaniu tylko jednej warstwy materiału. Jeśli nie znalazłeś tutaj wkładu o odpowiednich dla Ciebie wymiarach istnieje możliwość wykonania biokominka na zamówienie (w dowolnej kolorystyce oraz wymiarach).

Częścią integralną każdego wkładu jest bezpieczny palnik wykonany z bardzo grubej stali nierdzewnej. Prosta i delikatna konstrukcja wkładu sprawdzi się w każdym otoczeniu dodatkowo stanowiąc doskonałe tło dla domowego ogniska. Wybierz biokominek do zabudowy dla siebie.