×

Virgo Czarny (113x98x34) Kratki

KR_VIRGO Czarny

Proste, eleganckie kształty oraz materiał, z którego wykonany jest biokominek portalowy Virgo sprawiają, iż doskonale przypomina tradycyjny kominek.

3 790,00 zł brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa! Darmowa dostawa!
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Biokominek Virgo nie uznaje ograniczeń, nie wymaga skomplikowanej instalacji, ani podłączenia do przewodu kominowego. Instalacja polega na postawieniu go w dogodnym miejscu (z dala od materiałów łatwopalnych takich jak firany, zasłony, ozdoby itp). Biokominek podnosi temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania. Wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.

Biokominek Virgo jest modelem wolnostojącym, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

Biokominki firmy Kratki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015. Proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa. Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika zmniejsza zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia. 

3 innych produktów w tej samej kategorii: