×

Ognisko na ogrodzieODMIEŃ SWOJĄ PRZESTRZEŃ I NA NOWO ODKRYJ PASJĘ SPĘDZANIA CZASU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU 

Biokominki zewnętrzne po mistrzowsku przekształcą każdą przestrzeń przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa charakterystycznych dla urządzeń zasilanych bioetanolem. Wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe zachowają swój niezwykły wygląd przez lata, a Ty będziesz mógł cieszyć się chwilami spędzonymi przy biokominku o każdej porze roku. 

Twój ogród, dziedziniec, balkon, taras, patio czy basen staną się centralnym miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Biokominki z otwartym dostępem do ognia ocieplą każdą przestrzeń żółtym i wyrazistym płomieniem. Dzięki uniwersalnej konstrukcji zapewniającej mobilność z łatwością możesz zabrać je ze sobą, nie tylko w inną część ogrodu, ale również na wakacyjny wyjazd lub krótki weekendowy wypad.

Biokominek to idealny sposób na klimatyczny wieczór. Od teraz również w Twoim domu!

 Biokominek na balkonie

Biokominek przy basenieBIOKOMINKI WEWNĘTRZNE, KTÓRE MOŻNA UMIEŚCIĆ W WARUNKACH ZEWNĘTRZNYCH 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę biokominków wewnętrznych (zarówno wolnostojących, jak i wiszących oraz przeznaczonych do zabudowy), które (ze względu na materiały konstrukcyjne, z których zostały wykonane) można również umieścić na otwartym powietrzu przy sprzyjających warunkach pogodowych. Zwykle warunki takie panują w okresie letnim, gdy możemy cieszyć się ciepłymi dniami i przyjemnymi wieczorami. Urządzenia można wówczas swobodnie umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie czy na balkonie. Należy jednak pamiętać, jeżeli nie są umieszczone pod zadaszeniem, aby podczas burzy czy w okresie zimowym schować biokominki w bezpieczne miejsce bądź zabezpieczyć je przed zniszczeniem. 

Biokominki przeznaczone do wnętrz, które można również umieścić na zewnątrz budynku, zwykle wykonane są ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Nie zaleca się umieszczania w warunkach zewnętrznych biokominków wykonanych z płyt MDF lub innych materiałów mniej odpornych na niesprzyjające warunki pogodowe. 

  

 

Biokominek całorocznyBIOKOMINKI ZEWNĘTRZNE, CAŁOROCZNE 

Chcesz cieszyć się zewnętrznym biokominkiem przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych? Nie martwić się o pozostawione w ogrodzie lub na balkonie urządzenie? Jeżeli tak, to specjalnie dla Ciebie poszerzyliśmy naszą ofertę o biokominki odporne na niesprzyjające warunki pogodowe takich producentów jak m.in. EcoSmart, Planika czy Ruby Fires. Ich konstrukcja oraz wykorzystane do ich stworzenia materiały pozwolą Ci mieć pewność, iż nawet najchłodniejsza zima nie uszkodzi Twojego biokominka. Dodatkowo tylko w naszej ofercie znajdziesz dedykowane dla biokominków zewnętrznych (całorocznych) pokrowce ochronne, które zabezpieczą Twój biokominek przed zabrudzeniem lub delikatnym, mechanicznym uszkodzeniem.

Biokominek w fontannieNie znalazłeś biokominka zewnętrznego, który spełniłby Twoje oczekiwania? A może chcesz stworzyć aranżację według własnego projektu? W naszej ofercie urządzeń zewnętrznych, całorocznych znajdziesz również wkłady i biopaleniska przeznaczone do zabudowy, dzięki którym sam możesz stworzyć zindywidualizowany projekt odpowiadający Twoim potrzebom. 

 

 Biokominki zewnętrzne

Biokominek w ogrodzie

 Biokominek na tarasie

 Aranżacja ogrodu

 Oświetlenie ogrodu

 

Pomysł na aranżację oświetlenia w ogrodzie

 

Dogrzanie ogrodu

Aranżacje biokominki