×

Terra Pedestal Standing Stainless Steel (60x74x60) Cocoon Fires

CO_TERRA Pedestal Steel

Biokominek Terra Pedestal Standing Stainless Steel to niezwykły model zaprojektowany przez słynnego projektanta Federico Otero.

12 865,00 zł brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa! Darmowa dostawa!
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Terra Pedestal Standing Stainless Steel został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o lutrzanym wykończeniu. Podest biokominka i komora spalania zostały wykonane ze stali nierdzewnej przy czym podest posiada lustrzane wykończenie.

O projektancie:

Federico Otero pochodzi z Ameryki Łacińskiej. Swoją karierę rozpoczął w swoim rodzinnym mieście Lima w Peru. Następnie przeniósł się do USA, by rozpocząć tam studia na Uniwersytecie Purdue. Po kilku latach pracy jako główny projektant w Delta Faucet Company i niezależny projektant dla Marcus Koepke’s Design Studio podjął decyzję o kontynuacji studiów magisterskich na Domus Academy w Mediolanie.

Wkład Otero w design jest bardzo szeroki i obejmuje od projektów oświetlenia, poprzez design mebli po projekty produktów luksusowych. Jego praca została wyróżniona na arenie międzynarodowej przez m.in. Interni, Vogue, Metropolis, CNN i Interior Design. Talent Otero zaprowadził go do Szwajcarii, gdzie został projektantem zegarków Tag Heuer. Obecnie jako niezależny projektant tworzy produkty z różnych obszarów funkcjonalnych.   

Opis

Wysokość cm
74
Szerokość cm
60
Głębokość cm
60
Waga (kg)
15
Szyba ochronna
nie
Kształt paleniska
Linia
Pojemność paleniska (litry)
1,5
Ilość palenisk
1
Czas spalania biopaliwa (godziny)
2-3
Kolor
inny
Rodzaj wykończenia
połysk
Możliwość zmiany koloru
nie
Możliwość zmiany wymiarów
nie
Producent
Cocoon Fires
Gwarancja (miesiące)
24
Czas realizacji zamówienia (dni robocze)
10-20