×

November Biały TÜV (120x104x30) Kratki

KR_November TUV

Biokominek NOVEMBER przeznaczony jest do wnętrz mieszkalnych, a w szczególności do salonów w stylu angielskim.

1 870,00 zł brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa! Darmowa dostawa!
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Biokominek NOVEMBER TÜV przeznaczony jest do stosowania we wnętrzach. Ze względu na specyfikę wyglądu i budowy, należy postawić go przy ścianie. Proste, eleganckie kształty oraz materiał, z którego jest wykonany sprawiają, iż biokominek doskonale imituje otwarte palenisko. Ponadto z łatwością wpisuje się w wystrój pomieszczeń stylizowanych na angielską modę, tworząc przyjemną atmosferę i zapewniając bezpieczny kontakt z żywym ogniem. Obudowa biokominka NOVEMBER została wykonana z płyty MDF, środek ze stali malowanej proszkowo.

Biokominek wyposażony jest w bezpieczne palenisko objęte certyfikatem TÜV z wkładem absorbującym/chłonnym. Pozwala on na znaczne zmniejszenie zużycia paliwa, a przede wszystkim wyklucza ryzyko wylania/rozlania się paliwa, nawet w razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palacym się paliwem w pojemniku.

UWAGA!    Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika. Nie wolno także rozlać płynu typu biopaliwo poza pojemnik przeznaczony na niego.

Absolutnie zabronione jest także dolewanie biopaliwa w trakcie palenia się biokominka!

Wyposażenie:

  • prostokątny bezpieczny pojemnik na biopaliwo 
  • rączka regulująca do pojemnika