×

Aeris Hanging Black (60x183x60) Cocoon Fires

CO_AERIS HANGING Black

Biokominek Aeris Hanging Black to niezwykły model zaprojektowany przez słynnego projektanta Federico Otero. Model ten można umieścić zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, niezależnie od pogody.

9 535,00 zł brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa! Darmowa dostawa!
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Biokominek Aeris Hanging Black to niezwykły bio kominek zaprojektowany przez słynnego projektanta Federico Otero. Model ten można umieścić zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, niezależnie od pogody.

Aeris został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej pokrytej odpornym na wysokie temperatury czarnym wykończeniem. Uchwyt biokominka i komora spalania zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada regulowaną wysokość systemu wiszącego, który składa się z płyty montażowej (średnica 19 cm, wysokość 2,5 cm) i uchwytu. Uchwyt może przyjmować wysokości (w zależności od Państwa preferencji): 142 cm, 134,5 cm, 125,5 cm, 116,5 cm, 107,5 cm oraz 98,5 cm. Biokominek Aeris można dowolnie obracać. Wkład na bioetanol można swobodnie wyjmować celem uzupełnienia biopaliwa. 

Maksymalna wysokość biokominka wynosi 182,5 cm. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego przedłużenia uchwytu o 50 lub 100 cm. Jeżeli posiadają Państwo spadzisty dach to istnieje również opcja dodatkowego zamówienia wsporników montażowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

O projektancie:

Federico Otero pochodzi z Ameryki Łacińskiej. Swoją karierę rozpoczął w swoim rodzinnym mieście Lima w Peru. Następnie przeniósł się do USA, by rozpocząć tam studia na Uniwersytecie Purdue. Po kilku latach pracy jako główny projektant w Delta Faucet Company i niezależny projektant dla Marcus Koepke’s Design Studio podjął decyzję o kontynuacji studiów magisterskich na Domus Academy w Mediolanie.

Wkład Otero w design jest bardzo szeroki i obejmuje od projektów oświetlenia, poprzez design mebli po projekty produktów luksusowych. Jego praca została wyróżniona na arenie międzynarodowej przez m.in. Interni, Vogue, Metropolis, CNN i Interior Design. Talent Otero zaprowadził go do Szwajcarii, gdzie został projektantem zegarków Tag Heuer. Obecnie jako niezależny projektant tworzy produkty z różnych obszarów funkcjonalnych.   

Opis

Wysokość cm
183
Szerokość cm
60
Głębokość cm
60
Waga (kg)
15
Szyba ochronna
nie
Regulacja płomienia
tak
Ilość palenisk
1
Czas spalania biopaliwa (godziny)
1-2
Kolor
czarny
Rodzaj wykończenia
półmat
Możliwość zmiany koloru
nie
Możliwość zmiany wymiarów
tak
Producent
Cocoon Fires
Gwarancja (miesiące)
24
Czas realizacji zamówienia (dni robocze)
10-20