×

Aeris Hanging Stainless Steel (60x183x60) Cocoon Fires

CO_AERIS HANGING Steel

Biokominek Aeris Hanging Stainless Steel to niezwykły model zaprojektowany przez słynnego projektanta Federico Otero. Model ten można umieścić zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, niezależnie od pogody.

12 865,00 zł brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa! Darmowa dostawa!
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Biokominek Aeris Hanging Stainless Steel to niezwykły bio kominek zaprojektowany przez słynnego projektanta Federico Otero. Model ten można umieścić zarówno wewnątrz pomieseń, jak i na zewnątrz, niezależnie od pogody.

Aeris został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o lustrzanym wykończeniu. Uchwyt biokominka i komora spalania zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada regulowaną wysokość systemu wiszącego, który składa się z płyty montażowej (średnica 19 cm, wysokość 2,5 cm) i uchwytu. Uchwyt może przyjmować wysokości (w zależności od Państwa preferencji): 142 cm, 134,5 cm, 125,5 cm, 116,5 cm, 107,5 cm oraz 98,5 cm. Biokominek Aeris można dowolnie obracać.

Maksymalna wysokość biokominka wynosi 182,5 cm. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego przedłużenia uchwytu o 50 lub 100 cm. Jeżeli posiadają Państwo spadzisty dach to istnieje również opcja dodatkowego zamówienia wsporników montażowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

O projektancie:

Federico Otero pochodzi z Ameryki Łacińskiej. Swoją karierę rozpoczął w swoim rodzinnym mieście Lima w Peru. Następnie przeniósł się do USA, by rozpocząć tam studia na Uniwersytecie Purdue. Po kilku latach pracy jako główny projektant w Delta Faucet Company i niezależny projektant dla Marcus Koepke’s Design Studio podjął decyzję o kontynuacji studiów magisterskich na Domus Academy w Mediolanie.

Wkład Otero w design jest bardzo szeroki i obejmuje od projektów oświetlenia, poprzez design mebli po projekty produktów luksusowych. Jego praca została wyróżniona na arenie międzynarodowej przez m.in. Interni, Vogue, Metropolis, CNN i Interior Design. Talent Otero zaprowadził go do Szwajcarii, gdzie został projektantem zegarków Tag Heuer. Obecnie jako niezależny projektant tworzy produkty z różnych obszarów funkcjonalnych.   

Opis

Wysokość cm
183
Szerokość cm
60
Głębokość cm
60
Waga (kg)
15
Szyba ochronna
nie
Kształt paleniska
Linia
Regulacja płomienia
tak
Ilość palenisk
1
Czas spalania biopaliwa (godziny)
1-2
Kolor
inny
Rodzaj wykończenia
połysk
Możliwość zmiany koloru
nie
Możliwość zmiany wymiarów
nie
Producent
Cocoon Fires
Gwarancja (miesiące)
24
Czas realizacji zamówienia (dni robocze)
10-20