×

PrimeFire 700 BEV® (70x15x25) Planika

PL_Prime Fire 700

Wysokiej jakości automatyczne palenisko PrimeFire 700 BEV® dedykowane jest do indywidualnej zabudowy.

9 799,00 zł brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa! Darmowa dostawa!
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Biopaleniska automatyczne marki Planika, ze względu na zastosowaną technologię BEV®, są najbezpieczniejszymi biokominkami dostępnymi na światowym rynku. Przy zachowaniu wszystkich zalet urządzeń zasilanych bioetanolem, biokominki automatyczne podnoszą komfort użytkowania oraz standard pomieszczenia, w którym są umieszczone tworząc luksusową przestrzeń niezależnie od jej charakteru. Biokominki automatyczne to intuicyjna obsługa, zdalne uruchamianie, liczne czujniki bezpieczeństwa oraz dłuższy okres spalania biopaliwa. 

Prime Fire 700

Biopalenisko PrimeFire to nowoczesne urządzenie odpalane automatycznie, które przeznaczone jest do zainstalowania w min. średnich pomieszczeniach (minimalna kubatura pomieszczenia to 44m3). Dedykowane jest do montażu w indywidualnie przygotowanej zabudowie (np. w konstrukcji z płyt G-K) lub w meblu. W Prime Fire została zastosowana opatentowana technologia spalania oparów biopaliwa (technologia BEV®), która wpływa na wydłużenie czasu spalania 1 litra płynu oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowania. Biopalenisko wymaga zainstalowania w zasięgu gniazdka (zasilanie: 230V). 

Do biopaleniska można dodatkowo zamówić wkład stalowy (PrimeFire in casing) lub wybrać wersję z pilotem.

Dodatkowe informacje:

  • 2 poziomy regulacji płomienia
  • wyświetlacz diodowy
  • zabezpieczenie przed dziećmi
  • czujnik bezpieczeństwa 
  • czujnik max/min poziomu paliwa
  • uruchamiany jednym przyciskiem 

Technologia spalania oparów - BEV®

Wkłady Automatic Burners są najbardziej zaawansowanymi i najbezpieczniejszymi produktami na rynku. Unikalna i opatentowana technologia BEV (Burning Ethanol Vapour technology) spalania oparów została wynaleziona i opracowana przez inżynierów firmy Planika. Ta nowoczesna technika doskonali proces spalania poprzez podgrzewanie paliwa i spalanie jego oparów. Paliwo nie ma bezpośredniego kontaktu z płomieniem, czego efektem jest czystsze spalanie etanolu. Jedynymi produktami spalania są H2O i CO2. Dodatkowo, paliwo nie wydziela żadnych substancji szkodliwych, jest całkowicie bezwonne i bezdymne.

W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa użytkowania produktów Planika, temperatura spalania oraz sam proces spalania są w pełni kontrolowane przez wysoce zaawansowaną elektronikę i mikroprocesor. Urządzenie jest również wyposażone w wiele czujników bezpieczeństwa pozwalających na natychmiastową reakcję elektroniki na wszelkie występujące niezgodności.

Opis

Szerokość (cm)
70
Wysokość (cm)
15
Głębokość (cm)
25
Waga (kg)
11
Szyba ochronna
tak
Kształt paleniska
Linia
Regulacja płomienia
tak
Czas spalania biopaliwa (godziny)
2-4
Kolor
czarny
Rodzaj wykończenia
matowe
Możliwość zmiany koloru
nie
Możliwość zmiany wymiarów
nie
Producent
Planika
Gwarancja (miesiące)
24
Czas realizacji zamówienia (dni robocze)
10-20

2 innych produktów w tej samej kategorii: